top of page

Nasze Kursy

We want to add value to your life.

Let us be an "English asset" to you.

* najchętniej wybierany

Kurs dedykowany każdemu, kto chce udoskonalić swój angielski w krótkim czasie. Intesywność lekcji (4-5 razy w tygodniu), wraz z pracami domowymi i mini testami, to codzienny kontakt z językiem angielskim przynoszący szybkie efekty.

*Konwersacje

Podczas grupowych konwersacji koncentrujemy się na budowaniu zaufania u naszych kursantów. Zachęcamy naszych uczniów do większej otwartości podczas mówienia, co sprawia, że mówią płynnie. Nasze lekcje przygotowywane są zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.

*Dla Firm

Kursy Dla Firm to zajęcia online bądź w siedzibie klienta, indywidualne lub grupowe. Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników, zależy Ci, aby potrafili płynnie komunikować się poprawnym angielskim, skorzystaj z oferty Owens Academy.

* max 15 dzieci w grupie

Innowacyjna metoda nauczania dzieci poprzez aktywność fizyczną, gry i zabawy. Zajęcia prowadzone w języku angielskim przez amerykanskiego Native Speaker'a i sportowca, Terrance'a Owens.

*Standard course

Nasz kurs indywidualny stworzony jest aby sprostać Twoim indywidualnych oczekiwaniom. Wybierając ten kurs możesz mieć 45 minutowe bądź godzinne zajęcia z certyfikowanym lektorem bądź native speaker'em. Lekcje przygotowane są bezposrednio dla Ciebie aby spełnić oczekiwania i nauczyć Cię dokładnie takiego materiału, jaki sobie życzysz. 

* Nowość

Dowiedz się wszystkiego o futbolu amerykańskim. Nie ma znaczenia, czy jesteś nowy w tym sporcie, czy jesteś zawodnikiem grającym w Europie. Nauczymy Cię podstawowych zasad i koncepcji tego popularnego amerykańskiego sportu. Ponadto poznasz i dowiesz się więcej o kulturze amerykańskiej, dzięki bogatej historii futbolu amerykańskiego. 

Blue and White Gradient Special Offer Big Sale Poster.jpg
bottom of page